Print

Italien, Camping Jesolo Village
Afgang: 14:45, Ankomst: 11:25

Opsamling Badebussen

Sjælland Afgang Ankomst
København, Sjælør Station 06:30 16:30
Ølby Station, Sdr. Centervej, 46oo Køge 07:15 15:45
Ringsted, Outlet, Bus P v/Klostervangen 07:45 15:15
Slagelse, Transportcenter Stop 39 08:15 14:45
Fyn Afgang Ankomst
Nyborg v/svømmehallen, Storebæltsvej 13, 5800 Nyborg 08:45 14:15
Odense, afkørsel 53, Blommenslyst 09:30 13:45
Jylland Afgang Ankomst
Ålborg, P-plads afk. 26, T.H. Saursvej 06:30 16:15
Randers, Rasteplads Gudenåen 07:30 15:15
Århus v/Musikhuset, Thomas Jensens Alle 2, 8000 Århus C 08:10 14:30
Skanderborg Banegård 08:40 13:55
Horsens, afkørsel 56, Q8 v/Lund 09:00 13:30
Vejle, DTC Transportcenter 09:45 13:00
Kolding, Rasteplads Hyldedal 10:15 12:45
Åbenrå, afkørsel 70 v/McDonalds 10:45 12:00
Padborg v/OK Tank, Lejrvejen 12 11:15 11:30

Italien

Italien, Badebussen Afgang Ankomst
Italien, Bibione/Valbella 16:15 09:25
Italien, Camping San Francesco 15:30 10:35
Italien, Camping Porto Felice 15:05 10:55
Italien, Camping Jesolo Village 14:45 11:25
Italien, Camping Union Lido 14:15 11:35
Italien, Camping Mediterraneo 14:00 12:00
Italien, Camping Ca' Savio 13:45 12:30